نمایشگاه

پیرامون نمایشگاه

بانام ویاد خدای متعال

دانش آموزان عزیز والدین گرامی

حضور سبز شما سروران گرانقدر را به نمایشگاه مجازی « اوج ۶ » خوش آمد می‌گوییم.  این نمایشگاه ماحصل تلاش و تفکر دانش آموزان و اساتید محترم دبیرستان علامه حلی ۱۰ در سال تحصیلی۹۹-۹۸ بوده است که با کوشش مستمرخود، بذر اندیشه‌های خام را در بستر خلاقیت پروراندند و اینک،آنچه می بینید میوه و ثمره آن درخت تفکر و خردورزی است که به  منصه ظهور رسیده است.

بی‌تردید نمایشگاه‌هایی که در سال‌های قبل در محل دبیرستان تشکیل می‌شد به شکل بهتر و موثرتری حاصل تلاش دانش آموزان را به منظر نگاه بازدیدکنندگان می‌رساند، اما درسال جاری نمایشگاه « اوج 6 » به دلیل شیوع بیماری کرونا ، دستاوردهای علمی و پژوهشی دانش آموزان را ازنگاه دوربین و صفحه نمایش درفضای مجازی به دید علاقمندان می رساند .

درذیل به چند نکته درمورد نمایشگاه امسال اشاره می نماییم:

  • برگزاری نمایشگاه در فضای مجازی اولین تجربه ی دانش آموزان می باشد بنا براین نمی تواند خالی از ضعف و کاستی باشد
  • آنچه در نمایشگاه مجازی مورد بازدید قرار می گیرد حاصل فعالیت فشرده دانش آموزان در تابستان هست که توانستند پروژه های خود را جمع بندی و به نمایش بگذارند.
  • آنچه را که شما در نمایشگاه مجازی می بینید همه ی پروژه ها نمی باشد چون بعضی از پروژه ها می بایستی در یک فرایند زمانی به ثمر بنشیند و نتیجه آن درنمایشگاه حضوری قابل مشاهده و توضیح می باشد به دلیل وضعیت پیش آمده برای مدارس این امر مقدور نیست.
  • بعضی از پروژه های دانش آموزی اگر به ویدئو تبدیل می شد به دلیل حجم بالای بارگذاری برای نمایشگاه مقدور نبوده است بنا براین بصورت PDF ، powerpoint و پوستر بارگذاری شده اند.

مدیریت دبیرستان علامه حلی ۱۰ بر خود فرض می‌داند از شما عزیزان، که وقت گذاشتید و آثار و کارهای دانش آموزان را در نمایشگاه مجازی « اوج ۶ » به تماشا نشستید، سپاسگزاری نماید.  همچنین شایسته است از دانش آموزان و اساتید عزیزی که در طول سال گذشته همراه و همدل در راستای تحقق شعار تبدیل «علم به عمل و فناوری» گام برداشتند تشکر و قدردانی نماید

مدیریت دبیرستان علامه حلی 10 دوره اول

نمایش بیشتر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

دکمه بازگشت به بالا
بستن
بستن